Pokud chcete pokračovat, musíte být zaregistrováni a přihlášeni
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT
Přihlášení k Vašemu účtu
PŘIHLÁSIT

Výstava Dům 2018 Louny

Autor: vystaviste Louny Rubrika: Veletrhy, výstavy, semináře Publikováno: 
12. 06. 2018
Profil autora »
Fotogalerie:

Prodejní a kontraktační výstava „Dům“ tentokrát s přídomkem „Dům 2018“.

 

Od pátku 17. do neděle 19. srpna každý den od 9 do 17 hod se již po dvacáté páté zaplní areál lounského výstaviště expozicemi vystavovatelů z oboru stavebnictví a vybavení domácnosti. Na výstavě DŮM 2018 si jistě každý návštěvník najde inspiraci k vylepšení svého bydlení i zahrady. Představí se zde přes 130 vystavovatelů z celé České republiky, kteří nabídnou nepřeberné množství zajímavých výrobků a služeb z oboru stavebních materiálů, vybavení domácností a zařízení zahrady.

 

 

Proč je regionální stavební výstava v Lounech mezi vystavovateli i návštěvníky tak oblíbená?

 

 

Naše myšlenka pořádání stavebních regionálních výstav vznikla před 25 lety.  Tam, kde není klasické výstaviště a kde lidé nebyli zvyklí pravidelně chodit na výstavy, se nám podařilo vybudovat areál, který ročně navštíví desítky tisíc návštěvníků. Obyvatelé v menších městech nemají jinou možnost než si zajít do místního marketu, kde si více méně anonymně shání informace o nových technologiích ve stavebnictví nebo o nových trendech ve vybavení domácnosti. Samozřejmě, že hodně informací naleznou na internetu, ale není nad osobní kontakt se zástupci firem. Právě námi pořádaná stavební výstava přivede firmy se svými odborníky pod „ jednu střechu“ a ti se s velkým zápalem věnují každému návštěvníkovi, který projeví zájem nebo má nějaký dotaz. I letos bude připraveno  na 150 firem blíže seznámit návštěvníky se svými výrobky či službami.

 

 

Co konkrétně na výstavě uvidíme?

 

 

Pro budoucí stavebníky bude připravena rozsáhlá nabídka stavebních a zdících materiálů, dlažeb, barev a omítek. Nejen nový dům potřebuje kvalitní střechu.

 

 

Chcete si postavit moderní dům a máte rádi přírodu?

 

 

Zkuste dřevostavbu. Jedná se o nízkoenergetickou stavbu s nízkou provozní spotřebou energie a rychlou realizací.

 

V současné době neustálého zdražovaní má vše, co souvisí s úsporou energií opravdu zelenou. A i když se v domácnosti budeme cítit skvěle, to pravé „teplo domova“ bez správného technického zázemí získáme jen obtížně. Proto bude připravena velká nabídka různých druhů vytápění - tepelná čerpadla, solární kolektory, kotle všech typů, krby až po podlahové vytápění. Navíc na výstavě bude mít stánek Státní fond životního prostředí, který bude informovat o dotačních programech -  Zelená úsporám, Kotlíková dotace a Dešťovka.

 

K domu patří také zahrada, která je vždy chloubou majitelů. Na výstavě si vyberete z široké nabídky rostlin, keřů i stromů. Co by byla zahrada bez bazénu. Další z firem představí zastřešení bazénů, ale i čistírny odpadních vod.

V koupelně náš den obvykle začíná, ale i končí. Uchylujeme se sem nejen kvůli své každodenní hygieně, ale i k občasné relaxaci v horké vaně či masážní sprše. Je tedy důležité mít koupelnu dle svých představ. I to na výstavě vyřešíte z nabídky sanitární keramiky, baterií a koupelnového nábytku. Taktéž je možné si domluvit i návrhy kuchyně dle svých představ a finančních možností.

 

Na výstavě si můžete vybavit i interiér Vašeho bydlení. Představí se výrobci i prodejci nábytku i sedacích souprav.

 

Místnost bez obrazů je pouze neosobní prostor. Útulný domov tvoří drobnosti, jako jsou obrazy nebo různé dekorativní předměty. Na výstavě nakoupíte i dekoraci, drobné dárky a vonné svíčky.

 

 

A co oblíbené losování, potěšíte i letos návštěvníky zajímavou výhrou?

 

 

Ano jistě, každý návštěvník se může zúčastnit losování. Každá vstupenka je slosovatelná. Stačí pouze vyplnit zadní stranu vstupenky a hodit do losovacího osudí. Třeba se právě na Vás usměje štěstí a stanete se majitelem některé ze zajímavých cen. Ceny do soutěže darují vystavovatelé výstavy Dům 2018.

 

Těšíme se na Vás 17. – 19. 8. na výstavišti v Lounech.

 

Místo konání akce, ceník vstupného, kontaktní údaje, přihlášky pro vystavovatele nebo seznam vystavovatelů naleznete ZDE

 

Fotogalerie:

Komentáře

Buďte první, kdo přidá svůj názor!
Pravidla pro komentáře 

Děkujeme za Váš komentář.
Bude zveřejněn ihned po schválení správcem portálu.

Rozumím
  • Píšeme za sebe, svůj názor, svoje zkušenosti.
  • Pamatujeme na heslo: Co zaseju, to sklidím.
  • Zdržujeme se vulgárních výrazů.
Zavřít