Pokud chcete pokračovat, prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.
Případná registrace Vám zabere jen několik vteřin.
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT
Jste právě zde:
(kliknutím na položku této navigace se přesunete do odpovídající sekce Infozóny)

JAK PUBLIKOVAT ČLÁNKY - "BLOG"

Pro členství PROFI
Jestliže se rozhodnete využít BLOG a publikovat svůj PR článek nebo jen napsat nějakou zajímavost z Vašeho oboru, která je aktuální nebo o kterou Vaši klienti mají zvýšený zájem, zašlete článek spolu s úvodní fotografií správci na email info@reality-tf.cz. Rozměr hlavní fotografie článku musí mít rozměr 960 x 430 px, další fotografie do galerie k článku je možné zasílat v libovolné velikosti, při nahrávání do galerie dochází automaticky k transformaci nejvhodnější velikosti.

Pro členství Optimal
Členství Optimal neumožňuje zveřejnění článku v BLOGu zdarma, můžete si však o zveřejnění článku zažádat správce na emailu info@reality-tf.cz.

Pro členství Standard
Tento typ členství neumožňuje publikovat články v BLOGu, můžete si však o zveřejnění článku zažádat správce na emailu info@reality-tf.cz.

Váš článek bude po potvrzení správcem zveřejněný do 24h. Za autorská práva použité fotografie je zodpovědný uživatel. Váš článek musí odpovídat Vašemu oboru podnikání a Vaší inzerci. Pokud Váš článek nebude možné zařadit do přednastavených rubrik, požádejte správce o vytvoření vhodné rubriky. Správce má právo odmítnout zveřejnění článku nebo článek přeřadit do jiné, vhodnější rubriky.

Podmínkou zveřejnění článků je kompletně vyplněný profil uživatele.